TRAFFIC MONSOON to platforma reklamowa działająca w innowacyjny sposób, na zasadzie podziału przychodów z reklamodawcami/użytkownikami! Jak Ty możesz skorzystać na współpracy z Traffic Monsoon? Co ta współpraca daje każdemu użytkownikowi?

ZARABIASZ CO 60 MINUT!

Metod zarabiania w Traffic Monsoon jest tak naprawdę kilka:

1) Klikanie/oglądanie płatnych reklam CASH LINKS - zarobek przeważnie max. do kilkunastu centów dziennie + polecanie tego rozwiązania innym ludziom, dzięki którym zarabiamy 100% ich zarobku - czyli jak poleceni zarabiają na oglądaniu reklam np. 1 cent lub 2 centy, Ty otrzymujesz tyle samo (sposób na zarobek bez inwestycji własnej)

2) Polecanie TRAFFIC MONSOON i usług reklamowych tej firmy innym osobom i zarabianie 10% prowizji od każdego ich zakupu oraz od każdego ponownego ich zakupu.

3) Kupowanie usług reklamowych w TRAFFIC MONSOON i promowanie własnych produktów, usług lub należących do innych firm w ramach programów partnerskich (lub oglądanie bezpłatnych reklam i zdobywanie kredytów reklamowych za darmo na wyświetlenia swojej reklamy w Traffic Monsoon) - czyli zarabianie na zewnętrznych źródłach...

4) Zakup pakietów reklamowych za $50 i otrzymywanie części przychodu generowanego przez firmę ze sprzedaży usług reklamowych. Zakup odpowiednich pakietów, daje nam możliwość otrzymywania części przychodu firmy (każdy pakiet daje nam dziennie ok. $1 zwrotu/zysku). 

Jeden taki pakiet generuje $5 "zysku" w ciągu ok 55 dni. Naliczenia przychodu nastepują co 60 minut (24 godz. na dobę)!

REKLAMA, KTÓRA SIĘ ZWRACA!

Czy zdajesz sobie z tego sprawę, jak wygląda rynek reklamy dla potencjalnego reklamodawcy? NIE? - dlatego też chcę Ci uświadomić jedną rzecz - tzn. jak dużą wartość niesie za sobą korzystanie z usług reklamowych TRAFFIC MONSOON.

Jeśli chcesz opłacić kampanie reklamowe na przykład na Facebooku, w Google AdWords lub innych serwisach/firmach reklamowych i wydasz na te kampanie reklamowe 100zł, 5000zł, czy też 20 000zł - nigdy nie masz gwarancji, że dzięki tym kampaniom reklamowych zarobisz pieniądze (że cokolwiek sprzedasz, pozyskasz partnerów do swojego biznesu itd.).

...czyli wyrzucasz pieniądze na reklamy bez jakiejkolwiek gwarancji zwrotu.

W TRAFFIC MONSOON, kupując konkretne pakiety reklam, o których mowa w punkcie 4 (obok) po lewej stronie - nawet jeśli nic nie sprzedasz dzięki tej reklamie, w ciągu ok. 55 dni, otrzymasz łącznie zwrot pieniędzy za pakiet + do $5 zysku!

Także dość, że możesz budować sobie listy mailingowe, dzięki tej formie reklamy, pozyskiwać klientów i partnerów do innych biznesów, to jeszcze otrzymasz wynagrodzenie od TRAFFIC MONSOON...

Po prostu koszty reklamy Ci się zwracają w tym przypadku i jeszcze na samym fakcie korzystania z usług reklamowych TRAFFIC MONSOON - zarabiasz! (w przypadku tej formy reklamy).


Polityka Prywatności | Polityka Cookies 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2015-2022 AIOP Team Polska

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.