Zobacz Jak Dokonać Rejestracji        w Traffic Monsoon Krok Po Kroku...

Kliknij Przycisk Pod Wideo, Aby Przejść Do Traffic Monsoon i Postępuj Zgodnie z Instrukcją Zawartą w Nagraniu Wideo

Do oglądania poniższego nagrania, zaprosił/a Ciebie AIOP Team Polska.
Jeśli masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się przez email: tomasz.kuprewicz@gmail.com, skype: Mekq, telefon: 512614681

PO REJESTRACJI - ODBIERZ BEZPŁATNIE POZOSTAŁE MATERIAŁY WIDEO, KTÓRE POKAŻĄ CI KROK PO KROKU, JAK PORUSZAĆ SIĘ W TRAFFIC MONSOON, JAK ZARABIAĆ, JAK TWORZYĆ KAMPANIE REKLAMOWE ITD. - WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ:

Chcesz Otrzymać Gotowy System/Strony Do Promowania Traffic Monsoon Od Grupy AIOP Team Polska ZA DARMO? Zapisz Się Powyżej Na Listę i Oprócz Pozostałych Materiałów Wideo Dot. Traffic Monsoon, Otrzymasz Szczegóły Dot. Systemu Do Promocji TRAFFIC MONSOON.

Najczęściej Zadawane Pytania i Odpowiedzi Na Te Pytania:

1) Co to jest Traffic Monsoon?

Traffic Monsoon jest platformą reklamową, która działa na zasadzie "revenue sharing", czyli dzieli się przychodem z użytkownikami/reklamodawcami. Jest to również nazwa firmy, do której należy wspomniana platforma reklamowa.

2) Czy Traffic Monsoon jest piramidą finansową?

Absolutnie nie. Traffic Monsoon to w pełni legalna i etyczna firma, która jest zarejestrowana w USA. Firma ta świadczy wysokiej jakości usługi reklamowe, dostarczając ruch do stron reklamodawców. 

Traffic Monsoon jako jedna z niewielu poważnych firm działających w branży reklamowej, umożliwia użytkownikom czerpanie zysków, wynikające z rozwoju firmy/przychodów generowanych ze sprzedaży usług reklamowych. W tym przypadku wystarczy wykupić pakiety reklam (AdPack) oraz oglądać codziennie 10 reklam, co uprawnia każdego użytkownika do otrzymywania części przychodu firmy, generowanego ze sprzedaży usług reklamowych (różnego rodzaju kampanii reklamowych).

3) Jaki jest koszt pakietów reklam, dzięki którym można otrzymywać część przychodu firmy?

Taki pakiet reklam (AdPack) kosztuje $50 i wypracowuje dla użytkownika $55 ($50 zwrot kosztów + $5 zysk), po czym wygasa.

4) Jak często otrzymuje się część przychodu firmy, wynikającą z posiadanych pakietów reklam?

Każdy użytkownik posiadający wykupione pakiety reklam, zarabia co 60 minut, 24 godziny na dobę, przez cały rok (w dni robocze i święta) aż do chwili, kiedy wygaśnie dany pakiet (czyli po osiągnięciu $55). Im więcej pakietów dany użytkownik wykupi, tym więcej otrzymuje przychodu.

5) W jaki sposób można płacić w Traffic Monsoon za wybrane usługi reklamowe?

Płatności można dokonywać przy pomocy procesorów płatniczych; Payza oraz SolidTrustPay

6) Jak często można dokonywać wypłat i ile czasu czeka się na realizację wypłaty?

Możesz wypłacać zarobki tak często, jak chcesz. Z reguły są to wypłaty natychmiastowe, czyli po zleceniu wypłaty, pieniądze pojawiają się na koncie użytkownika w danym procesorze płatniczym  bardzo szybko (od kilku do kilkudzisięciu sekund!). W wyjątkowych przypadkach, wypłata powinna pojawić się na koncie użytkownika w ciagu 24 godzin.

7) Jaka jest kwota minimalna do wypłaty?

Zlecając pierwszą wypłatę - minimalna kwota to $2. Przy drugiej i kolejnych wypłatach, za każdym razem minimalna kwota wzrasta o $1 aż do osiągnięcia $10 (czyli $3, $4, $5...) i później już na stałe, pozostaje na tym poziomie.

8) Czy można mieć kilka kont założonych w Traffic Monsoon?

Nie. Firma zabrania takiego działania. System posiada zabezpieczenie, które uniemożliwia rejestrację drugiego konta z tego samego adresu IP. Nie można również obsługiwać dwóch kont w Traffic Monsoon z tego samego komputera/IP, ponieważ system zablokuje w takim przypadku adres IP i nie będzie można zalogować się do żadnego z kont.

9) Czy w Traffic Monsoon mogą uczestniczyć Twoi znajomi i rodzina?

Tak. Należy jednak pamiętać, że każde konto w Traffic Monsoon, powinno posiadać unikalne IP, adres e-mail oraz konto w pocesorze płatniczym (osoba zakładająca konto w Traffic Monsoon, powinna być właścicielem konta w procesorze płatniczym, z którego chce płacić)

10) W jakiej formie Traffic Monsoon oferuje usługi reklamowe?

 • Pay-Per-Click Banner Ad Campaigns – reklama bannerowa – $0,25 za kliknięcie lub $0,50 za kliknięcie (w przypadku reklamy targetowanej)
 • Pay-Per-Click Text Ad Campaigns - reklama tekstowa – $0,25 za kliknięcie lub $0,50 za kliknięcie (w przypadku reklamy targetowanej)
 • Traffic Exchange Start Pages - $35 za dzień – reklama wyświetlana każdemu partnerowi, który rozpoczyna oglądanie reklam kwalifikacyjnych w Traffic Monsoon (10-ciu dziennie)
 • Login Ads – $35 za dzień – reklama wyświetlana każdemu użytkownikowi podczas logowania. Tylko 1 raz można ją wykupić w trakcie swojego uczestnictwa w Traffic Monsoon.
 • Traffic Exchange Credit Purchases – dodatkowe kredyty reklamowe (kredyt reklamowy = 1 wejście na reklamowaną stronę w przypadku reklam nietargetowanych):
  – 1000 kredytów – $5.95,
  – 2500 kredytów – $13.95,
  – 5000 kredytów – $27.95,
  – 7000 kredytów – $37.95,
  – 10000 kredytów – $49.95.
 • Traffic Monsoon Packages – usługa reklamowa dostarczająca ruch na Twoją stronę z zewnętrznych źródeł/stron współpracujących z Traffic Monsoon:
  – 2,500 wizyt za $5.00,
  – 5,000 wizyt za $9.00,
  – 10,000 wizyt za $16.00,
  – 25,000 wizyt za $38.00,
  – 50,000 wizyt za $70.00,
  – 100,000 wizyt za $130.00,
  – 200,000 wizyt za $250.00,
  – 500,000 wizyt za $600.00.

11) Jak zmienić swoje hasła lub PIN w Traffic Monsoon?

Po zalogowaniu się do swojego konta w Traffic Monsoon, przy swoim zdjęciu, znajdziesz link "Security", w który należy kliknąć. W sekcji "Access Details" jest możliwość zmiany swojego pierwszego hasła, w sekcji "Secondary Password" można zmienić drugie hasło zabezpieczające, natomiast w sekcji "Transaction PIN", można zmienić swój PIN transakcyjny (potrzebny np. do zlecenia wypłaty).

12) Jeśli otrzymasz podejrzany e-mail... Co robić?

Coraz częściej hakerzy podszywają się pod różne znane firmy, banki, procesory płatnicze itd. Pamietaj, że Traffic Monsoon nigdy nie prosi w wiadomości e-mail o dane do logowania lub pobieranie jakichkolwiek plików/załączników. Jeśłi otrzymasz kiedykowliek taką wiadomość, nie klikaj w niej w linki, nie pobieraj załączników, bo ich celem jest najczęściej wykradanie ważnych danych z komputera użytkownika, włamanie się na jego konto lub zainfekowanie komputera jakims wirusem.

Polityka Prywatności | Polityka Cookies 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2015-2022 AIOP Team Polska

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.